Galeria obrazów sprzedanych - archiwum

Galeria sztuki przedstawia zbiór obrazów olejnych na płótnie w kolekcjach prywatnych (archiwalnych, już sprzedanych). Istnieje możliwość zamówienia podobnej pracy. Każdy obraz olejny jest efektem indywidualnego procesu twórczego, dlatego obraz zamówiony będzie kolejną oryginalną pracą, lecz o zbliżonej tematyce i kolorystyce. Kupując w naszej galerii obraz - stawiasz na jego unikalność i niepowtarzalność!

 • nowoczesne obrazy marynistyka zajkowski

  Marynistyka

  Malarz ukazuje swój wodny świat, i fascynację morzem. Przedstawia w nim swą wizję krajobrazów morskich, portów, starych przystani rybackich. Wyraża to kolorem, światłem, plamą, wirtuozerią pędzla i szpachelki.

 • przystań marynistyka palette knife oil

  Architektura

  W tym dziale malarz wybudował i pokazał swój świat inspirowany architekturą. Przedstawione obrazy olejne są dziełem wyobraźni artysty: rożnego rodzaju miasta, Wenecje na wodzie, krajobrazy miejskie czy uliczki.

 • pejzaże kwiaty obrazy olejne

  Pejzaże kwiaty

  Przedstawione tu obrazy olejne - pejzaże, kwiaty i łąki odbierane wzrokiem, są dziełem wyobraźni artysty. Uchwycenie przyrody z bliska, to częsty motyw obrazów. Za pomocą kwiatów zostało podkreślone piękno natury. Obrazy pozytywnie wpływają na nastrój wnętrza jak i osoby.

 • obrazy olejne ludzie

  Ludzie

  Artysta z niedbałością o szczegóły i detale ukazuje fizyczne cechy człowieka, a barwami oddaje charakter danej postaci. Czytelność obrazu została specjalnie zatarta, by oglądający musiał włożyć więcej wysiłku w odczytanie ulotnej chwili życia danej istoty. Malarz przedstawia ludzi, tak jak chce i dąży swobodnie do uzyskania zamierzonego celu, stara się uchwycić złożoność, jak również prostotę i bezpośredniość w ludzkiej postaci.

 • abstrakcje obrazy olejne

  Abstrakcje

  Abstrakcje są pozbawione wszelkich cech ilustracyjności, czasami jest przekręcana natura. Są stosowane różne środki wyrazu, dzięki którym "coś przedstawiają". Nasze nowoczesne obrazy olejne do salonu podkreślą piękny styl Twojego mieszkania.

Script logo