Sławomir Zajkowski

  • Sławomir Zajkowski

Sławomir Zajkowski (02.06.1980r.), to młody ciągle rozwijający się Artysta, samodzielnie poszukujący własnych środków wyrazu. Posiada swój własny rozpoznawalny olejno - impresjonistyczny styl w malarstwie. Jego obrazy są spontaniczne, nasycone ciepłem i radością. Przez połączenie impresji i abstrakcji tworzy nowoczesne i oryginalne malarstwo znajdujące uznanie wśród wielu miłośników sztuki.

Jego obrazy są własnością kolekcjonerów sztuki nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji, Stanach Zjednoczonych, Rosji, Słowacji, Niemczech, Austrii... Artysta swe obrazy olejne podpisuje nie tylko nazwiskiem, spotkać można też prace sygnowane pseudonimem artystycznym - Euphoria Art.

Po wielu latach bogatej twórczości nazwisko - Zajkowski i marka - Euphoria Art stała się rozpoznawalna w świecie odbiorców sztuki.

Obrazy olejne z autorskiej galerii mogą pięknie zdobić Wasze mieszkania, oraz mogą być wspaniałym prezentem dla Waszych bliskich. Zamów coś oryginalnego i niepowtarzającego!

"Należy malować to co się widzi" Claude Monet