Jak kupować

 • zajkowski obrazy nowoczesny wystrój wnętrz

Jeżeli podoba Ci się moje malarstwo, lub jesteś jednym z wielu art inwestorów to możesz zamówić u mnie obraz olejny na płótnie. Nie wymagam podpisania zamówienia własną krwią czy zdeponowania weksla in blanco. Nie wymagam żadnych pieniężnych zaliczek! Nie wymagam podpisanego krwią weksla in blanco! Zamów coś oryginalnego. Obraz będzie miał już na starcie DUSZĘ, i to będzie Twoja dusza. Po namalowaniu obrazu prześlę Ci jego zdjęcia, mogę nanosić zmiany aż do akceptacji zamówionego malowidła.

Zamówienie obrazu odbywa się na podstawie uczciwej umowy:

1. Zakup archiwalnego obrazu na zamówienie w dowolnym formacie z działu "Galeria obrazów sprzedanych - archiwum".

 • Po zapoznaniu się z cennikiem jeśli cena tobie odpowiada to zamawiasz określony temat, kolorystykę, format, informujesz mnie czy boki obrazu mają być zamalowane w kolorze obrazu (nie wymaga oprawy w ramę) czy też nie.
 • Wysyłasz mi swoje lub skopiowane z archiwum obrazów zdjęcie na maila. Każdy obraz olejny jest efektem indywidualnego procesu twórczego, dlatego obraz zamówiony będzie kolejną oryginalną pracą, lecz o zbliżonej tematyce i kolorystyce. Kupując w naszej galerii obraz - stawiasz na jego unikalność i niepowtarzalność!
 • Ja maluje obraz (bez żadnej zaliczki).
 • Po namalowaniu obrazu robię zdjęcia cyfrowe i wysyłam je Tobie na e-mail do akceptacji.
 • Jeżeli obraz spełnia Twoje oczekiwania dochodzi do transakcji.
 • Termin realizacji to około 15 dni (obraz jest suchy i gotowy do wysyłki).

Każda moja praca jest efektem indywidualnego procesu twórczego. Jeżeli obraz nie spełnia Twoich oczekiwań - nie dochodzi do transakcji. Nic nie ryzykujesz i nie ponosisz żadnych kosztów.

2. Zakup gotowego obrazu z działu - "obrazy na sprzedaż".

 • Przy każdym obrazie w zakładce obrazy na sprzedaż jest cena, rozmiar, oraz nazwa obrazu. Podaj tytuł obrazu i wyślij mi e-maila z zapytaniem, a ja skontaktuję się z Tobą mailowo lub telefonicznie.
 • Obrazy wysyłam przy wpłacie na konto bankowe lub "za pobraniem" Pocztą Polską. Czas realizacji zamówienia - 2 dni robocze.
 • Obrazy wysyłam również poza granicę kraju. Ceny paczek sprawdzić można pod adresem http://cennik.poczta-polska.pl/
 • Przy przelewie zagranicznym na moje konto w Banku PKO BP SA podajemy: IBAN: PL (dodajemy przed rachunek), oraz SWIFT: BPKOPLPW
 • 100% satysfakcji i zadowolenia!!! obrazy w rzeczywistości prezentują się bardziej okazale niż na zdjęciach, możesz je dotknąć poczuć klimat i delikatny zapach świeżej farby.

Udzielam gwarancji rękojmi. Obraz możesz mi zwrócić w przeciągu 14 dni od otrzymania przesyłki (nie dotyczy obrazów malowanych na indywidualne zamówienie). Obrazy zapakowane estetycznie w folię stretch, gruby karton lub styropian - docierają do moich klientów w nienaruszonym stanie. Za każdą płatność za obrazy wystawiam paragony lub faktury VAT 0%. Pisz śmiało do mnie na e-mail, odbieram kilka razy dziennie i odpisuję natychmiast.

Powered by QUICK.CMS